Deporte

Deporte

Oficinas Carballo Deporte
Rúa Vila de Corcubión, s/n
15100 - Carballo
Teléfono: 981 702 109 Ext 1
carballodeporte@carballo.gal

COMPETICIÓNS DEPORTIVAS SEMANA SANTA 2019

Do luns 15 de abril ata o domingo 21 de abril do 2019

CAMPO DE FÚTBOL AS EIROAS

XOVES 18 DE ABRIL
Campo Principal
18:00 BERGANTIÑOS F.C. - PORRIÑO INDUSTRIAL. 3ª División Senior Masc. Fútbol 11.

CAMPO DE FÚTBOL O CARRAL (SOFÁN)

LUNS 15 DE ABRIL
18:30 S.D. SOFÁN - OUTES. Xuvenil Masc. Fútbol 11

MARTES 16 DE ABRIL
18:00 S.D. SOFÁN - XALLAS. Prebenxamín. Fútbol 8

XOVES 18 DE ABRIL
12:00 S.D. SOFÁN - LAXE. Xuvenil Masc. Fútbol 11

CAMPO DE FÚTBOL AS PEDREIRAS (VERDILLO)

XOVES 19 DE ABRIL
18:00 SAN LORENZO - FISTERRA. Xuvenil Masc. Fútbol 11.

PAVILLÓN VILA DE NOIA. V CARBALLO HANDBALL FESTIVAL "19

XOVES 18 DE ABRIL
(xornada de mañan).

09:30 ADEMAR LEON "A" - GIJÓN "A". Alevín. Balonmán 5.
09:30 ATL. NOVÁS "A" - XIRIA "B". Alevín. Balonmán 5.
10:00 ADEMAR LEÓN "B" - GIJÓN "C". Alevín. Balonmán 5.
10:00 XIRIA "A" - ATL. NOVÁS "B". Alevín. Balonmán 5.
10:30 CAMARIÑAS "B" - GIJON "B". Alevín. Balonmán 5.
10:30 RODEIRO "A" - XIRIA "C". Alevín. Balonmán 5.
11:00 ATL. GUARDÉS - ATL. NOVÁS. Benxamín. Balonmán 5.
11:00 BM LUCENSE - BM SINFIN. Benxamín. Balonmán 5.
11:30 CAMARIÑAS "A" BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
11:30 BM LUCENSE - BM SINFIN. Alevín. Balonmán 5.
12:00 BM LUCENSE - BM PACENSE. Benxamín. Balonmán 5.
12:00 XIRIA "B" - XIRIA "A". Benxamín. Balonmán 5.
12:30 RODEIRO "B" - ATL. GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
12:30 RASOEIRO - ADEMAR LEÓN "B". Alevín. Balonmán 5.
13:00 GIJON "A" - BM SINFIN. Alevín. Balonmán 5.
13:00 ADEMAR LEON "A" - BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
13:30 CAMARIÑAS "A" - GIJON "C". Alevín. Balonmán 5.
13:30 XIRIA "B" - RODEIRO "A". Alevín. Balonmán 5.
(xornada de tarde).
16:00 XIRIA "A" - GIJON JOVELLANOS "B". Alevín. Balonmán 5.
16:00 ATL. NOVÁS "A" - CAMARIÑAS "B". Alevín. Balonmán 5.
16:30 BM LUCENSE - ATL. NOVÁS "B". Alevín. Balonmán 5.
17:00 XIRIA "C" - ATL. GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
17:00 ADEMAR LEON "A" - GIJÓN "B". Alevín. Balonmán 5.
17:30 XIRIA "C" - BM PACENSE. Benxamín. Balonmán 5.
17:30 XIRIA "A" - BM SINFIN. Benxamín. Balonmán 5.
18:00 ADEMAR LEON "B" - ATL. NOVÁS "A". Alevín. Balonmán 5.
18:00 CAMARIÑAS "A" - BM SINFIN. Alevín. Balonmán 5.
18:30 BM PACENSE - ATL. GUARDÉS. Benxamín. Balonmán 5.
18:30 ATL. NOVÁS - BM LUCENSE. Benxamín. Balonmán 5.
19:00 BM LUCENSE- BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
19:00 CAMARIÑAS "B" - ATL. GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
19:30 BM LUCENSE - XIRIA "C". Benxamín. Balonmán 5.
19:30 XIRIA "B" BM SINFIN. Benxamín. Balonmán 5.
20:00 RODEIRO "A" - GIJÓN "C". Alevín. Balonmán 5.
20:00 XIRIA "A" - RODEIRO "B". Alevín. Balonmán 5.
20:30 XIRIA "B" - RASOEIRO. Alevín. Balonmán 5.
20:30 XIRIA "C" - ATL. NOVÁS "B" . Alevín. Balonmán 5.

VENRES 19 DE ABRIL
(xornada de mañan).

09:30 ADEMAR LEON "B" - GIJÓN JOVELLANOS "B". Alevín. Balonmán 5.
09:30 ATL. NOVÁS "B" - RODEIRO A. Alevín. Balonmán 5.
10:00 XIRIA "B" - RODEIRO B". Alevín. Balonmán 5.
10:00 RASOEIRO - Bm PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
10:30 CANGAS "A" - ADEMAR LEÓN "A" Alevín. Balonmán 5.
10:30 XIRIA "C" - Bm SINFÍN. Alevín. Balonmán 5.
11:00 CANGAS "A" - Bm SINFÍN. Benxamín. Balonmán 5.
11:00 XIRIA "B" - ATL GUARDÉS. Benxamín. Balonmán 5
11:30 GIJÓN "C" - ATL. GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
11:30 CANGAS "B" - ATL. NOVÁS "A". Alevín. Balonmán 5.
12:00 CANGAS "B" - Bm PACENSE. Benxamín. Balonmán 5.
12:00 XIRIA "C" - ATL NOVÁS. Benxamín. Balonmán 5
12:30 CANGAS "A" - XIRIA "A" Alevín. Balonmán 5.
12:30 GIJÓN "A" - XIRIA "B". Alevín. Balonmán 5.
13:00 GIJÓN "B" - RASOEIRO Alevín. Balonmán 5.
13:00 XIRIA "A" - CANGAS "A" Benxamín. Balonmán 5
13:30 Bm SINFÍN - GIJÓN "C" Alevín. Balonmán 5.
13:30 Bm PACENSE - ATL NOVÁS. Benxamín. Balonmán 5
(xornada de tarde).
16:00 CANGAS "B" - BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
16:00 XIRIA "A" - GIJÓN "A". Alevín. Balonmán 5.
16:30 ADEMAR LEÓN "A" - RASOEIRO. Alevín. Balonmán 5.
16:30 XIRIA "C" - RODEIRO "B". Alevín. Balonmán 5.
17:00 BM SINFÍN CANGAS "B". Benxamín. Balonmán 5.
17:00 CANGAS "A" - BM PACENSE. Benxamín. Balonmán 5.
17:30 ATL NOVÁS - XIRIA "A". Benxamín. Balonmán 5.
17:30 ATL GUARDÉS - XIRIA "C". Benxamín. Balonmán 5.
18:00 CANGAS "A" - GIJÓN "A". Alevín. Balonmán 5.
18:00 ATL GUARDÉS - BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
18:30 GIJÓN "B" - ATL. NOVÁS "A". Alevín. Balonmán 5.
18:30 CANGAS "B" - BM SINFÍN. Alevín. Balonmán 5.
19:00 ATL GUARDÉS - BM SINFÍN. Benxamín. Balonmán 5.
19:00 CANGAS "B" - XIRIA "B". Benxamín. Balonmán 5.
19:30 GIJÓN "C" - ATL. NOVÁS "B". Alevín. Balonmán 5.
19:30 ADEMAR LEÓN "B" - RODEIRO "A". Alevín. Balonmán 5.
20:00 XIRIA "A" - ADEMAR LEÓN "B". Alevín. Balonmán 5.
20:00 XIRIA "B" - ATL. GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.

SABADO 20 DE ABRIL
(xornada de mañan).
09:30 ATL. NOVÁS - ADEMAR LEON "A". Alevín. Balonmán 5.
09:30 GIJÓN "A" - RODEIRO "A". Alevín. Balonmán 5.
10:00 BM SINFIN - XIRIA "A". Alevín. Balonmán 5.
10:00 GIJÓN "B" - RODEIRO "B". Alevín. Balonmán 5.
10:30 EM CARIÑO - GIJÓN "C". Alevín. Balonmán 5.
10:30 ATL. NOVÁS "B" - XIRIA "B". Alevín. Balonmán 5.
11:00 XIRIA "A" - ATL. GUARDÉS. Benxamín. Balonmán 5.
11:00 EM CARIÑO - BM SINFIN. Benxamín. Balonmán 5.
11:30 XIRIA "C" - RASOEIRO. Alevín. Balonmán 5.
11:30 ADEMAR "B" - ATL GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
12:00 XIRIA "B" - BM PACENSE. Benxamín. Balonmán 5.
12:00 BM SINFIN - ATL. NOVÁS. Benxamín. Balonmán 5.
12.30 ATL NOVÁS "A" - XIRIA "A". Alevín. Balonmán 5.
12:30 BM PACENSE - GIJÓN "A". Alevín. Balonmán 5.
13:00 ADEMAR LEON "A" - RODEIRO "A". Alevín. Balonmán 5.
13:00 BM SINFIN - ATL GUARDÉS Alevín. Balonmán 5.
13:30 GIJÓN "B" - XIRIA "B". Alevín. Balonmán 5.
13:30 ADEMAR "B" - ATL NOVÁS "B". Alevín. Balonmán 5.
(xornada de tarde).
16:00 EM CARIÑO - RODEIRO "B". Alevín. Balonmán 5.
16:00 EM CARIÑO - XIRIA "C". Alevín. Balonmán 5.
16:30 GIJÓN "B" - ATL NOVÁS "B". Alevín. Balonmán 5.
16:30 XIRIA "C" - GIJÓN "C". Alevín. Balonmán 5.
17:00 EM CARIÑO - ATL GUARDÉS. Alevín. Balonmán 5.
17:00 XIRIA "B" - ADEMAR "B". Alevín. Balonmán 5.
17:30 ATL NOVÁS - XIRIA "B". Benxamín. Balonmán 5.
17:30 XIRIA "C" - BM SINFIN. Benxamín. Balonmán 5.
18:00 RODEIRO "A" - BM PACENSE. Alevín. Balonmán 5.
18:00 RASOEIRO- BM SINFIN. Alevín. Balonmán 5.
18:30 ATL GUARDÉS - EM CARIÑO. Benxamín. Balonmán 5.
18:30 BM PACENSE - XIRIA "A". Benxamín. Balonmán 5.
19:00 XIRIA "A" - ADEMAR LEON "A". Alevín. Balonmán 5.
19:00 GIJÓN "A" - ATL NOVÁS "A". Alevín. Balonmán 5.

PAVILLÓN CARBALLO CALERO. V CARBALLO HANDBALL FESTIVAL "19


XOVES 18 DE ABRIL.
(xornada de mañan).
09:30 Bm RIBASELLA - Bm PACENSE. Infantil Fem. Balonmán.
10:30 XIRIA - ATL. GUARDÉS. Infantil Fem. Balonmán.
11:30 XIRIA "A"- ATL. NOVÁS. Infantil Masc. Balonmán.
12:30 XIRIA "B"- Bm PACENSE. Infantil Masc. Balonmán.
(xornada de tarde).
16:00 ADEMAR LEÓN - ATL. NOVÁS. Infantil Masc. Balonmán.
17:00 GIJÓN "A" - Bm RASOEIRO. Infantil Masc. Balonmán.
18:00 ATL. GUARDÉS - Bm CAMARIÑAS. Infantil Fem. Balonmán.
19:00 Bm RASOEIRO "A" - Bm BRIGANTIUM. Infantil Fem. Balonmán.

VENRES 19 DE ABRIL
(zornada de mañán)
09:30 XIRIA - Bm RIBADESELLA. Infantil Fem. Balonmán.
10:30 Bm PACENSE - Bm RASOEIRO "A". Infantil Fem. Balonmán.
11:30 MARISTAS - XIRIA "B". Infantil Masc. Balonmán.
12:30 Bm PACENSE - XIRIA "A". Infantil Masc. Balonmán.

SÁBADO 20 DE ABRIL
(xornada de mañan).
09:30 GIJÓN "B" - ATL. NOVÁS. Infantil Masc. Balonmán.
10:30 Bm RIBASELLA - Bm RASOEIRO "A". Infantil Fem. Balonmán.
11:30 XIRIA - Bm RASOEIRO "B". Infantil Fem. Balonmán.
12:30 GIJÓN "A" - XIRIA "A". Infantil Masc. Balonmán.
(xornada de tarde).
15.30 Bm RASOEIRO - Bm NARÓN. Infantil Masc. Balonmán.
16:30 GIJÓN "B" - Bm PACENSE. Infantil Masc. Balonmán.
17:30 BM RASOEIRO "A" - XIRIA. Infantil Fem. Balonmán.
18:30 Bm RASOEIRO "B" - Bm PACENSE. Infantil Fem. Balonmán.

PAVILLÓN CEIP FOGAR. V CARBALLO HANDBALL FESTIVAL "19

XOVES 18 DE ABRIL
(xornada de mañan)
09.00 MARISTAS - Bm RASOEIRO. Infantil Masc. Balonmán
10:00 ADEMAR LEÓN - GIJÓN "A". Infantil Masc. Balonmán
11:00 Bm CAMARIÑAS - Bm RASOEIRO "A" Infantil Fem. Balonmán
12:00 Bm RASOEIRO "B" - Bm BRIGANTIUM Infantil Fem. Balonmán
13:00 GIJÓN "B" - Bm NARÓN. Infantil Masc. Balonmán
(xornada de tarde)
16:00 Bm RIBASELLA - Bm RASOEIRO "B". Infantil Fem. Balonmán
17:00 Bm PACENSE - XIRIA. Infantil Fem. Balonmán
18:00 MARISTAS - XIRIA "A". Infantil Fem. Balonmán
19:00 GIJÓN "B" - XIRIA "B". Infantil Masc. Balonmán
20:00 Bm NARÓN - Bm PACENSE. Infantil Masc. Balonmán.

VENRES 19 DE ABRIL
(xornada de mañán)
09:00 ADEMAR LEÓN - Bm RASOEIRO. Infantil Masc. Balonmán
10:00 Bm RODEIRO - GIJÓN "B". Infantil Masc. Balonmán
11:00 ATL. NOVÁS - GIJÓN "A". Infantil Masc. Balonmán
12:00 ATL. GUARDÉS - Bm RASOEIRO "B". Infantil Fem. Balonmán
13:00 Bm NARÓN - BM RODEIRO. Infantil Masc. Balonmán


SÁBADO 20 DE ABRIL
(xornada de mañán)
09:00 MARISTAS - Bm RODEIRO. Infantil Masc. Balonmán
10:00 Bm RASOEIRO - Bm PACENSE. Infantil Masc. Balonmán
11:00 ADEMAR LEÓN - Bm NARÓN. Infantil Masc. Balonmán
12:00 Bm PACENSE - ATL. GUARDÉS. Infantil FemBalonmán
13:00 ATL. NOVÁS - XIRIA "B". Infantil Masc. Balonmán
(xornada de tarde)
15:30 BM RIBADESELLA - ATL. GUARDÉS. Infantil Fem. Balonmán
16:30 Bm RODEIRO - XIRA "B". Infantil Masc. Balonmán
17:30 GIJÓN "A" - MARISTAS. Infantil Masc. Balonmán
18:30 ADEMAR LEÓN - XIRIA "A". Infantil Masc. Balonmán

CIRCUITO MUNICIPAL DO MOTOR (BÉRTOA)

XOVES 18 DE ABRIL
9:00 - 19:00 ESCUDERÍA MÁIS MOTOR. Adestramentos. Autocross.

Compartir: